• Najnowsze

• PROJEKT ,,POZNAJEMY ZAWODY"

EKSPEDIENTKA

W dniu 15 marca nasze przedszkole odwiedziła pani ekspedientka Jolanta Lech. Spotkanie odbyło się w ramach innowacji "Poznajemy zawody". Pani Jola zaciekawiła dzieci fantastyczną opowieścią o swojej ciężkiej i niezbędnej dla wszystkich 35-letniej pracy. Dziękujemy za niespodzianki, mile spędzony czas zachęcający do wyboru w przyszłości zawodu ekspedientki. Życzymy dużo zdrowia i mnóstwo uśmiechniętych klientów!

MECHANIK SAMOCHODOWY

,,Do warsztatu, do naprawy,
            Tam mechanik pełen wprawy,
            Ma narzędzi aż po dach,
            Więc naprawi je rach-ciach!"
               We wtorek 27 lutego gościliśmy w przedszkolu pana Pawła Jałowca - mechanika samochodowego. Dzieci miały okazję poznać tajniki jego codziennej pracy, a przede wszystkim potrzebne mu narzędzia. Na długo pozostaną w pamięci skarby w czarodziejskich walizkach: klucze, nakładki, śrubokręty, grzechotki...Pan Paweł przypomniał także zasady bezpiecznej podróży samochodem. Dziękujemy za poświęcony czas i zainteresowanie wyborem zawodu mechanika w przyszłości!

FRYZJER

Dziś odwiedziła nasze przedszkole pani fryzjer Dorota Mróz. Dzięki profesjonalnemu pokazowi dzieci poznały tajniki zawodu fryzjera. Zainteresowane buzie świadczyły o rozbudzonej pasji w przyszłości.
            Serdecznie dziękujemy panin Dorocie za bardzo ciekawy pokaz i słodką niespodziankę.

Leśniczy

Pan Andrzej Trzeciak jest leśnikiem oraz entemologiem (osoba zajmująca się badaniem owadów). Odpowiedział na nasze zaproszenie i zagościł do naszej szkoły. Opowiadał o różnorodnych zwierzętach oraz jak należy się zachować w sytuacji gdy spotkamy na swej drodze jakieś dzikie zwierzę.